Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Informujemy, że Starosta Słupski Paweł Lisowski ogłosił nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego.

Prawo zgłoszenia kandydatów do Rady mają przedstawiciele podmiotów: Gminnych Rad Seniorów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji pozarządowych działających na rzecz seniorów oraz innych osób działających w ramach niezrzeszonych grup aktywnych seniorów w wieku powyżej 60 lat, działających wspólnie i na rzecz swojego środowiska – np. w klubach seniora.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do dnia 17 maja 2024 roku. Formularze zgłoszeniowe wraz z oświadczeniami kandydatów należy dostarczyć do siedziby Starostwa Powiatowego w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14, 76-200 Słupsk (Biuro Obsługi Mieszkańców, pok. 01).

Ogłoszenie Starosty Słupskiego-nabór do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego
  Uchwała Rady Powiatu-Statut Rady Seniorów Powiatu Słupskiego
  Formularz zgłoszeniowy - Załącznik  Nr 1 do Statutu Rady Seniorów Powiatu Słupskiego
  Oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie - Załącznik nr 2 do Statutu Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Informacja o terminie pierwszej sesji Rady Powiatu

Informujemy, że zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Słupsku I nr 365/2024 z dnia 24 kwietnia 2024 r. pierwsza sesja Rady Powiatu Słupskiego odbędzie się w dniu 7 maja 2024 roku (wtorek) o godz. 11:00 w Starostwie Powiatowym w Słupsku.

Uroczystości majowe - 2 i 3 maja

2 maja świętujemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 3 maja Narodowe Święto Konstytucji 3 maja. Uroczystości z okazji tych ważnych świąt odbędą się w Słupsku i Ustce.