Pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów

Powiatowa Rada Seniorów spotkała się 5 kwietnia w siedzibie Starostwa na pierwszym posiedzeniu. W skład rady powołanych zostało 16 seniorów reprezentujących poszczególne gminy powiatu słupskiego. Radni odebrali nominacje z rąk starosty Pawła Lisowskiego oraz dokonali wyboru władz rady.

Do władz Powiatowej Rady Seniorów wybrano:

• Przewodniczący - DYMITR KOMANECKI (gm. Smołdzino)
  • Zastępca Przewodniczącego - GRZEGORZ GRABOWSKI (przedstawiciel Zarządu Powiatu Słupskiego)
  • Sekretarz - ANNA ŁUSZCZ (gm. Słupsk).

Powiatowa Rada Seniorów została powołana jako organ doradczy. Jej działania pozwolą lepiej poznać potrzeby starszych mieszkańców i wzmocnią ich udział w życiu społeczności powiatu słupskiego.  Kadencja rady potrwa 4 lata.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk