Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Pierwszy rok kadencji za nami

Dziś mija dokładnie rok od pierwszego posiedzenia Rady Powiatu Słupskiego kadencji (2018-2023) i wyboru nowego Zarządu Powiatu! Czas zatem na:

✅PODSUMOWANIE: wzrost dochodu powiatu o 17 mln zł w porównaniu do planu budżetu przyjętego na początku nowej kadencji oraz realizacja 69 zadań inwestycyjnych na kwotę ponad 27 mln zł.

✅WNIOSKI: Wszystkie działania i sukcesy były możliwe dzięki WSPÓŁPRACY z samorządami z terenu powiatu jak i województwa pomorskiego, licznymi instytucjami i grupami mieszkańców powiatu oraz pracownikami urzędu.

✅CEL na kolejne lata kadencji: słupskie starostwo jako przestrzeń dialogu i miejsce spotkań różnych grup społecznych ponad wszystkimi podziałami.

Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV