Prowadzenie Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct

„Prowadzenie Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct –Słupsk w latach 2018 – 2020”

Dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach ogłoszonego zaproszenia do składania wniosków przez Komisję Europejską nr COMM/WAW/ED/2018-2020.

Celem projektu jest prowadzenie działań informacyjnych na poziomie lokalnym i regionalnym związanych z funkcjonowaniem Unii Europejskiej, informowanie o możliwościach pozyskiwania środków zewnętrznych, budowanie przestrzeni do dyskusji na bieżące tematy związane z działaniami podejmowanymi przez tę organizację międzynarodową, a także popularyzacja wiedzy w zakresie jej funkcjonowania.

Wnioskodawca: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku, w partnerstwie ze Słupskim Instytutem ds. Młodzieży, Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego, Powiatem Słupskim, Gminą Kobylnica, Gminą Słupsk, Miastem Słupsk, Gminą Miasto Ustka.

Kwota dofinansowania: 82.125,00 euro

Okres realizacji projektu: 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2020 r.