Zakup samochodu dla DPS w Machowinku

Samochód DPS Machowinko

Zakup samochodu 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej w Machowinku.

W 2018 roku zakupiono samochód 9-osobowy przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnościami. Samochód jest w wersji przedłużanej, posiada szyny wewnątrz pojazdu do mocowania wózków inwalidzkich, najazd dla wózków, klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie z tyłu pojazdu.

Zadanie finansowane ze środków powiatu słupskiego w wysokości 57 180,50 zł oraz ze  środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w kwocie 80 000,00 zł w ramach projektu wyrównywania różnic miedzy regionami.