Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
21.11
2022

Dzień Pracownika Socjalnego

 

21 listopada obchodzimy w Polsce Dzień Pracownika Socjalnego będący świętem nie tylko pracowników socjalnych, ale wszystkich pracowników służb społecznych.

Święto to upamiętnia spotkanie w Charzykowach w 1989 roku, podczas którego m.in. Jacek Kuroń wyznaczył nowy kierunek działań w pomocy społecznej.

Z okazji tej okazji starosta słupski Paweł Lisowski oraz wicestarosta Rafał Konon spotkali się w słupskim Starostwie z dyrektorami Domów Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce oraz wyróżniającymi się w pracy socjalnej pracownikami tych jednostek, by podziękować wszystkim za wysiłek i zaangażowanie włożone w pracę na rzecz mieszkańców powiatu.

 

29.11
2022

Podsumowanie XLVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XLVIII sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się 29 listopada br. w słupskim Starostwie.

28.11
2022

Wyróżnienie Starosty Słupskiego „Daję Radość”

Do 2 grudnia br. można zgłaszać kandydatów do Honorowego Wyróżnienia Starosty Słupskiego „Daję Radość”. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom, stowarzyszeniom, firmom, instytucjom i organizacjom działającym aktywnie w powiecie słupskim na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którzy swoją działalnością, gestem, zachowaniem potrafili i potrafią nadal sprawiać radość osobom, potrzebującym na co dzień wsparcia, różnej pomocy, niekoniecznie materialnej.

22.11
2022

Zaproszenie na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Andrzej Wojtaszek zaprasza na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526) na dzień 29 listopada 2022 roku, godz. 13.00.

17.11
2022

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na wielkie taneczne wydarzenie 26 listopada br.

11.11
2022

11 listopada - Święto Niepodległości

Święto Niepodległości obchodzone w Polsce każdego roku 11 listopada upamiętnia odzyskanie przez nasz kraj niepodległości po 123 latach niewoli (1795-1918).

08.11
2022

EUROPE DIRECT Słupsk

EUROPE DIRECT Słupsk, będące centrum informacyjnym Komisji Europejskiej prowadzonym przez słupskie Centrum Inicjatyw Obywatelskich, przygotowało film prezentujący projekty realizowane przez samorząd powiatu słupskiego z wykorzystaniem środków z Funduszy Unijnych.

28.10
2022

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Znamy laureatów konkursu fotograficznego „Przyroda Powiatu w obiektywie – edycja 2022”.

25.10
2022

Twórcze podróże po kulturze ludowej

Jak ostrzyc owcę? Gdzie szukać w przyrodzie kolorów? Jak wypalać i szklić gliniane naczynia? To kilka z wielu pytań, na które szukali odpowiedzi uczestnicy Damnickiej Akademii Warsztatowej. W jej ramach obecni i byli uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego poznawali tajniki rękodzieła.

14.10
2022

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta słupski Paweł Lisowski spotkał się z dyrektorami i nauczycielami jednostek oświatowych powiatu słupskiego.

13.10
2022

Poszukiwani stypendyści z regionu słupskiego

Słupski Fundusz Lokalny (SFL) działa na terenie regionu słupskiego. Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku poszukuje stypendystów oraz osób, tj. przedstawicieli samorządów, biznesu oraz osób prywatnych, które takie stypendia mogą i chcą ufundować. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonowaniem SFL.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony