Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
21.11
2022

Dzień Pracownika Socjalnego

 

21 listopada obchodzimy w Polsce Dzień Pracownika Socjalnego będący świętem nie tylko pracowników socjalnych, ale wszystkich pracowników służb społecznych.

Święto to upamiętnia spotkanie w Charzykowach w 1989 roku, podczas którego m.in. Jacek Kuroń wyznaczył nowy kierunek działań w pomocy społecznej.

Z okazji tej okazji starosta słupski Paweł Lisowski oraz wicestarosta Rafał Konon spotkali się w słupskim Starostwie z dyrektorami Domów Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce oraz wyróżniającymi się w pracy socjalnej pracownikami tych jednostek, by podziękować wszystkim za wysiłek i zaangażowanie włożone w pracę na rzecz mieszkańców powiatu.

 

02.06
2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

Od 1 czerwca br. słupska Uczelnia zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

01.06
2023

III miejsce w Rankingu Powiatów

Starosta słupski odebrał symboliczną statuetkę i list gratulacyjny za zajęcie przez samorząd powiatu słupskiego trzeciego miejsca w Rankingu Powiatów Polskich 2022 w kategorii powiatów od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców.

30.05
2023

IV Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej zakończona

Ponad 20 szkół z powiatu słupskiego i miasta Słupska wzięło udział w finałowych konkurencjach IV Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej, zorganizowanych na terenie Zespółu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony