Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
14.10
2022

Dzień Edukacji Narodowej

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta słupski Paweł Lisowski spotkał się z dyrektorami i nauczycielami jednostek oświatowych powiatu słupskiego.

Na spotkaniu wyróżnionym pedagogom zostały wręczone nagrody Starosty Słupskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą z powiatu słupskiego. Na ręce dyrektorów zostały złożone podziękowania z okazji dzisiejszego święta.

Oto nagrodzeni nauczyciele:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce: Edyta Łepkowska, Agnieszka Wojewoda-Łukowczyk

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku: Mariola Król, Ewa Schulz, Alicja Zielińska – wicedyrektor, Iwona Wojtkiewicz – dyrektor

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Słupsku: Honorata Jamróz

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy: Katarzyna Iwanik-Syrek – wicedyrektor, Agnieszka Warkocka, Bożena Szycko – dyrektor
Zespół Placówek Oświatowych w Ustce: Renata Korbecka, Hubert Stecka

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Życzymy Państwu samych sukcesów zawodowych, satysfakcji oraz radości z wykonywanej pracy.

 

 

02.06
2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

Od 1 czerwca br. słupska Uczelnia zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

01.06
2023

III miejsce w Rankingu Powiatów

Starosta słupski odebrał symboliczną statuetkę i list gratulacyjny za zajęcie przez samorząd powiatu słupskiego trzeciego miejsca w Rankingu Powiatów Polskich 2022 w kategorii powiatów od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców.

30.05
2023

IV Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej zakończona

Ponad 20 szkół z powiatu słupskiego i miasta Słupska wzięło udział w finałowych konkurencjach IV Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej, zorganizowanych na terenie Zespółu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony