Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia starosta słupski Paweł Lisowski i wicestarosta Rafał Konon spotkali się 30 stycznia br. z wyróżnionymi pracownikami słupskiego Powiatowego Urzędu Pracy, którym uroczyście złożyli życzenia i wręczyli listy gratulacyjne.

2020

Ponad 800 tys. zł. na wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie COVID-19

Środki pozyskano w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020 w ramach.

2020

Bezpłatne badania w kierunku osteoporozy i słuchu

Akcja startuje już w najbliższy piątek (24 lipca) i adresowana jest do mieszkańców powiatu słupskiego po 50 roku życia.