Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
03.02
2023

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

 
Starosta słupski Paweł Lisowski wraz z członkami Zarządu Powiatu Rafałem Kononem, Marcinem Kowalczykiem, Prezydentką Miasta Słupska Krystyną Danilecką-Wojewódzką oraz samorządowcami z terenu powiatu słupskiego spotkali się w słupskim Starostwie z wyróżnionymi pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku, by złożyć im życzenia z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, jednocześnie podziękować za ich codzienny trud i zaangażowanie zawodowe w pracę na rzecz mieszkańców regionu słupskiego. Spotkanie było też okazją do zaprezentowania i podsumowania przez dyrektora PUP Pawła Kądzielę dotychczasowych projektów w obszarze działalności publicznych służb zatrudnienia, a także przedstawienia planów na rok 2023.
 
Przypominamy, że święto Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia swoimi korzeniami sięga roku 1919, kiedy to Józef Piłsudski podpisał Dekret o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami. Dokument ten jest uznawany jako początek funkcjonowania publicznych służb zatrudnienia w Polsce.
 
 
 
 
29.11
2023

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

21.11
2023

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

21.11
2023

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony