Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
08.11
2022

EUROPE DIRECT Słupsk

EUROPE DIRECT Słupsk, będące centrum informacyjnym Komisji Europejskiej prowadzonym przez słupskie Centrum Inicjatyw Obywatelskich, przygotowało film prezentujący projekty realizowane przez samorząd powiatu słupskiego z wykorzystaniem środków z Funduszy Unijnych.

 

 

Film powstał w ramach projektu: EUROPE DIRECT Słupsk, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach ogłoszonego zaproszenia do składania wniosków przez Komisję Europejską nr ED-PL-2020.

Celem projektu jest prowadzenie działań informacyjnych na poziomie lokalnym i regionalnym związanych z funkcjonowaniem Unii Europejskiej, informowanie o możliwościach pozyskiwania środków zewnętrznych, budowanie przestrzeni do dyskusji na bieżące tematy związane z działaniami podejmowanymi przez tę organizację międzynarodową, a także popularyzacja wiedzy w zakresie jej funkcjonowania.

Wnioskodawca projektu: Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku, w partnerstwie z Miastem Słupsk, Gminą Miasto Ustka, Gminą Damnica, Gminą Kępice, Powiatem Słupskim, Gminą Kobylnica, Gminą Słupsk oraz Fundacją Centrum Edukacji, Rekreacji i Promocji Miasta Słupska.

Okres realizacji projektu: 1 maja 2021 r. do 31 grudnia 2025 r.

Więcej informacji o działaniach Centrum EUROPE DIRECT Słupsku znaleźć można na stronie: europedirect-slupsk.eu oraz na profilu Facebooka Europe Direct Słupsk.

29.11
2022

Podsumowanie XLVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XLVIII sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się 29 listopada br. w słupskim Starostwie.

28.11
2022

Wyróżnienie Starosty Słupskiego „Daję Radość”

Do 2 grudnia br. można zgłaszać kandydatów do Honorowego Wyróżnienia Starosty Słupskiego „Daję Radość”. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom, stowarzyszeniom, firmom, instytucjom i organizacjom działającym aktywnie w powiecie słupskim na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którzy swoją działalnością, gestem, zachowaniem potrafili i potrafią nadal sprawiać radość osobom, potrzebującym na co dzień wsparcia, różnej pomocy, niekoniecznie materialnej.

22.11
2022

Zaproszenie na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Andrzej Wojtaszek zaprasza na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526) na dzień 29 listopada 2022 roku, godz. 13.00.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony