Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
14.10
2022

Dzień Edukacji Narodowej

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta słupski Paweł Lisowski spotkał się z dyrektorami i nauczycielami jednostek oświatowych powiatu słupskiego.

Na spotkaniu wyróżnionym pedagogom zostały wręczone nagrody Starosty Słupskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą z powiatu słupskiego. Na ręce dyrektorów zostały złożone podziękowania z okazji dzisiejszego święta.

Oto nagrodzeni nauczyciele:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce: Edyta Łepkowska, Agnieszka Wojewoda-Łukowczyk

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku: Mariola Król, Ewa Schulz, Alicja Zielińska – wicedyrektor, Iwona Wojtkiewicz – dyrektor

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Słupsku: Honorata Jamróz

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy: Katarzyna Iwanik-Syrek – wicedyrektor, Agnieszka Warkocka, Bożena Szycko – dyrektor
Zespół Placówek Oświatowych w Ustce: Renata Korbecka, Hubert Stecka

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Życzymy Państwu samych sukcesów zawodowych, satysfakcji oraz radości z wykonywanej pracy.

 

 

29.11
2022

Podsumowanie XLVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XLVIII sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się 29 listopada br. w słupskim Starostwie.

28.11
2022

Wyróżnienie Starosty Słupskiego „Daję Radość”

Do 2 grudnia br. można zgłaszać kandydatów do Honorowego Wyróżnienia Starosty Słupskiego „Daję Radość”. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom, stowarzyszeniom, firmom, instytucjom i organizacjom działającym aktywnie w powiecie słupskim na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którzy swoją działalnością, gestem, zachowaniem potrafili i potrafią nadal sprawiać radość osobom, potrzebującym na co dzień wsparcia, różnej pomocy, niekoniecznie materialnej.

22.11
2022

Zaproszenie na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Andrzej Wojtaszek zaprasza na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526) na dzień 29 listopada 2022 roku, godz. 13.00.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony