Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
07.10
2022

VIII Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

Za nami VIII Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych, który odbył się w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara pod patronatem starosty słupskiego Pawła Lisowskiego

Przegląd zainaugurował występ wokalny Pana Dariusza z Domu Pomocy Społecznej w Machowinie oraz autorski występ taneczny grupy tanecznej z Domu Pomocy Społecznej w Machowinie.

Po krótkim otwarciu przed publicznością zaprezentowało się 11 jednostek, które zgłosiły chęć uczestnictwa w Przeglądzie. Zaprezentowali się: Zespół "Pokolenia.pl" ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. UNICEF w Słupsku, Zespół "Promyczek" z Domu Pomocy Społecznej w Machowinku, Zespół "Pędziwiatry i spółka" ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Marynarza Polskiego w Damnicy, Zespół "Płomyki" z Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku, Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Potęgowie, Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczypkowicach, Zespół "King's" z Domu Pomocy Społecznej w Przytocku, Grupa teatralna "Epitetem po metaforze" z Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie, Zespół teatralny "Rozdarta kurtyna" z Warsztatów Terapii Zajęciowej "Diament" przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w Słupsku, Zespół "Chłopaki swojaki" z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego Psychiatrycznego w Kobylnicy oraz Grupa teatralna "Wizja" z Domu Pomocy Społecznej w Machowinie.

Po wspaniałych występach wokalnych, teatralnych, tanecznych oraz gry na instrumentach wręczono podziękowania.

Przegląd finansowany ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

29.11
2023

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

21.11
2023

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

21.11
2023

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony