2023

Wyniki naboru na dofinansowanie inwestycji w powiecie

Podczas konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym w Słupsku w dniu 7 października br., minister Piotr Müller przedstawił wyniki naboru na dofinansowanie w ramach ósmej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.
Powiat Słupski pozyskał ponad 10,6 mln zł na:
- zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez kompleksową modernizację dróg powiatowych w powiecie słupskim
- poprawę efektywności energetycznej i przebudowę zaplecza technicznego Zarządu Dróg Powiatowych w Słupsku
- zagospodarowanie terenów przy placówkach opiekuńczo-wychowawczych należących do samorządu powiatowego.

Słupski Związek Powiatowo-Gminny pozyskał 30 mln zł na budowę lub modernizację infrastruktury wodno-kanalizacyjnej członków Słupskiego Związku Powiatowo-Gminnego.

konferencja prasowa w starostwie

Zaproszenie na V sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na V sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje na dzień 23 lipca br., o godz. 13.00 (wtorek), w Starostwie Powiatowym w Słupsku,