Komunikat dla kierowców i pasażerów

Uwaga kierowcy i pasażerowie!
W dniach 24 – 28 sierpnia, w związku z remontem przepustu zostanie zamknięty przejazd drogą powiatową nr 1123G na odcinku Smołdzino – Żelazo.

Zmiana dotyczy również kursów autobusowej linii powiatowej:
➡️ Kurs o godz. 5:10 z Kluk trasa tymczasowa: Smołdzino – Gardna Wielka – Stojcino – Siecie – Witkowo dalej bez zmian (bez wjazdu do miejscowości Żelazo i Wierzchocino)

➡️ Kurs o godz. 4:55 z Żelaza wykonywany bez zmian (przejmie pasażerów z Żelaza i Wierzchocina korzystających do tej pory z kursy 5.12 z Kluk)

➡️ Powrót ze Słupka o godz. 15:45 – trasą tymczasową w miejscowości Żelazo nawrót i objazd przez Wierzchocino – Siecie – Stojcino - Gardna Wielka – Smołdzino - Kluki

➡️ Poranne kursy zostaną zmodyfikowane