Przejdź do treści
Logo Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty Unijne

Komunikat ws. Programu ochrony powietrza dla strefy pomorskiej

Komunikat ws. Programu ochrony powietrza dla strefy pomorskiej

Zarząd Województwa Pomorskiego wydał komunikat o udziale społeczeństwa w opracowaniu Programu ochrony powietrza dla strefy pomorskiej, w której został przekroczony poziom dopuszczalny pyłu zawieszonego PM10 oraz poziom docelowy benzo(a)pirenu.

Z treścią projektu Programu można zapoznać się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ulicy Augustyńskiego 2 w sekretariacie Departamentu Środowiska i Rolnictwa oraz na stronie internetowej https://bip.pomorskie.eu/Article/id,335.html

Uwagi i wnioski można składać w terminie od 2 do 23 marca 2020 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje-srodowsko@pomorskie.eu, ustnie do protokołu lub pisemnie na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Departament Środowiska i Rolnictwa, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk.

Spotkanie w ramach konsultacji społecznych odbędzie się 19 marca 2020 r. o godz. 11.00 w Sali im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku, ul. Okopowa 21/27.

Komunikat

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony