Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
13.11
2023

Koncert słupskiej Filharmonii w Damnicy

 
To był wzruszający koncert Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku pod dyrekcją Aliny Ratkowskiej, w wyjątkowym dniu, w 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w zabytkowym miejscu jakim jest Sala Lustrzana Pałacu w Damnicy i z wyjątkowymi gośćmi. Wśród nich był Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, starosta słupski Paweł Lisowski, wicestarosta Rafał Konon, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Olech, radni Sejmiku Województwa Pomorskiego, radni Powiatu Słupskiego, samorządowcy oraz mieszkańcy regionu słupskiego.
 
Koncert odbył się w ramach projektu „Latająca Filharmonia“, przy wsparciu finansowym sponsorów Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku. Partnerem projektu był m.in. Powiat Słupski, który tym pięknym muzycznym akcentem wspomniał również jubileusz 120-lecia budynku słupskiego Starostwa, oddanego do użytku 6 listopada 1903 roku.
 
Podczas koncertu wybrzmiały najpiękniejsze utwory J. Straussa i inne przeboje muzyki klasycznej, za które serdecznie dziękujemy muzykom słupskiej Filharmonii.
 
fot. Dagmara Szerlot
 
Koncert w Damnicy 11 listopada
 
Koncert w Damnicy 11 listopada
 
 
 
 
 
18.07
2024

Zaproszenie na V sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na V sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje na dzień 23 lipca br., o godz. 13.00 (wtorek), w Starostwie Powiatowym w Słupsku,

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony