Konkurs "Cztery pory roku w powiecie słupskim" rozstrzygnięty !

Celem konkursu było ukazanie piękna i bogactwa naturalnego powiatu słupskiego w kontekście zmieniających się pór roku, odkrywanie miejsc przyrodniczo cennych w powiecie słupskim, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych wśród mieszkańców powiatu, wyłonienie zdjęć najlepiej odzwierciedlających piękno przyrody w sposób promujący walory przyrodnicze powiatu słupskiego.

Komisja konkursowa powołana zrządzeniem Nr 94 /2021 Starosty Słupskiego z dnia 22 listopada 2021 r. oceniała nadesłane prace pod względem zgodności z tematyką konkursu oraz wartości artystycznych fotografii.

Laureatami konkursu zostali:

II Kategoria

Jesień:

• Monika Zawadzka za zdjęcie „Kościół pw. Św. Stanisława Bpa i M. w Skórowie jesienią”,

Zima:

• Monika Zawadzka za zdjęcie „Zimowy zachód słońca”.

III Kategoria

Wiosna:

• Jolanta Bagińska za zdjęcie „Wiosenna burza”,
  • Wyróżnienie: Elżbieta Moralewicz za zdjęcie „Rezerwat Buczyna nad Słupią”

Lato:

• Elżbieta Moralewicz  za zdjęcie „Plaża w Dębinie”,
  • Wyróżnienie: Lidia Mędrkiewicz  za zdjęcie „Pełnia lata”,

Jesień:

• Beata Janiszewska za zdjęcie „Jesienna łąka o zachodzie słońca”,
  • Wyróżnienie: Agnieszka Szołtysik za zdjęcie „Jesienne sztormy”.

Zima:

• Jolanta Bagińska za zdjęcie „Pejzaż zimowy”,
  • Wyróżnienie: Beata Janiszewska za zdjęcie „Koniec zimy z Orzechowie”.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Konwent Powiatów Województwa Pomorskiego

Za nami Konwent Powiatów Województwa Pomorskiego, który odbył się tym razem na terenie powiatu słupskiego.

Nowy numer Biuletynu już dostępny

Zachęcamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami z regionu