Konkurs "Cztery pory roku w powiecie słupskim" rozstrzygnięty !

Celem konkursu było ukazanie piękna i bogactwa naturalnego powiatu słupskiego w kontekście zmieniających się pór roku, odkrywanie miejsc przyrodniczo cennych w powiecie słupskim, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych wśród mieszkańców powiatu, wyłonienie zdjęć najlepiej odzwierciedlających piękno przyrody w sposób promujący walory przyrodnicze powiatu słupskiego.

Komisja konkursowa powołana zrządzeniem Nr 94 /2021 Starosty Słupskiego z dnia 22 listopada 2021 r. oceniała nadesłane prace pod względem zgodności z tematyką konkursu oraz wartości artystycznych fotografii.

Laureatami konkursu zostali:

II Kategoria

Jesień:

• Monika Zawadzka za zdjęcie „Kościół pw. Św. Stanisława Bpa i M. w Skórowie jesienią”,

Zima:

• Monika Zawadzka za zdjęcie „Zimowy zachód słońca”.

III Kategoria

Wiosna:

• Jolanta Bagińska za zdjęcie „Wiosenna burza”,
  • Wyróżnienie: Elżbieta Moralewicz za zdjęcie „Rezerwat Buczyna nad Słupią”

Lato:

• Elżbieta Moralewicz  za zdjęcie „Plaża w Dębinie”,
  • Wyróżnienie: Lidia Mędrkiewicz  za zdjęcie „Pełnia lata”,

Jesień:

• Beata Janiszewska za zdjęcie „Jesienna łąka o zachodzie słońca”,
  • Wyróżnienie: Agnieszka Szołtysik za zdjęcie „Jesienne sztormy”.

Zima:

• Jolanta Bagińska za zdjęcie „Pejzaż zimowy”,
  • Wyróżnienie: Beata Janiszewska za zdjęcie „Koniec zimy z Orzechowie”.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

Otwarte konkursy ofert 2022

Ruszyły otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych