Konkurs plastyczny "POLSKA - MOJA OJCZYZNA"

Zachęcamy dzieci oraz młodzież z terenu powiatu słupskiego do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "POLSKA - MOJA OJCZYZNA", który jest organizowany przez Fundację Lex Humana oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Damnicy.

Prace wraz z załącznikami do regulaminu należy składać do dnia 9 listopada br. w sekretariacie SOSW lub przesłać na adres szkoły (liczy się data stempla pocztowego).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16 listopada br. na stronie internetowej szkoły" www.oswdamnica.edu.pl.

Rozdanie nagród laureatom konkursu odbędzie się podczas Gali Fundacji Lex Humana 18.11.2021 r. w Sali Lustrzanej Pałacu w Damnicy.

Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

XXXIV sesja Rady Powiatu Słupskiego

30 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się XXXIV sesja Rady Powiatu Słupskiego.