Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Konkurs plastyczny

16 grudni br. Starosta Paweł Lisowski wręczył nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego "ZABYTKI NASZEGO POWIATU, zorganizowanego przez powiatowe Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.

Na konkurs napłynęło 373 prac konkursowych w trzech kategoriach wiekowych. Oto zwycięzcy:

- Kategoria: klasy I - IV

1. miejsce - Aleksandra Sopolińska

2. miejsce - Olaf Felskowski

3. miejsce - Maja Kowal

- Kategoria: klasy V - VIII

1. miejsce - Lena Ropella

2. miejsce - Michalina Filipczak

3. miejsce - Natalia Wdówka, Katarzyna Szymczak

- Kategoria: dorośli

1. miejsce - Vira Tuhusheva

2. miejsce - Anna Zduńczyk

3. miejsce - Dorota Kędzierska.

Testy na koronawirusa już w Słupsku

Centrum funkcjonuje na terenie kampusu Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Westerplatte 64/Kozietulskiego. Test mogą wykonać osoby, które zgłoszą się na infolinię - tel. 58 727 05 05 i zostaną zakwalifikowane przez operatora do badania.