Konkurs plastyczny „Zabytki Powiatu Słupskiego”

Razem z Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku zapraszamy serdecznie do udziału w Powiatowym Konkursie plastycznym: pt.ZABYTKI POWIATU SŁUPSKIEGO”. Organizatorem jest Centrum Edukacji Regionalnej oraz Starostwo Powiatowe w Słupsku.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz osób dorosłych z powiatu słupskiego, którzy chcieliby pochwalić się swoim talentem plastycznym i przedstawić piękno architektoniczne zabytków powiatu słupskiego, artystyczny kunszt ich wnętrz oraz detale zabytkowe.

Prace należy wykonać na papierze (format dowolny) przy użyciu farb, pasteli lub węgla, a następnie dosłać/dostarczyć pracę na adres: Centrum Edukacji Regionalnej, ul. Szarych Szeregów 14b, 76-200 Słupsk wraz z podpisanymi dokumentami załączonymi w Regulaminie. „Oznaczenie pracy konkursowej” należy przykleić na odwrocie pracy.

Termin nadsyłania prac upływa 27.11.2020 r. (piątek).

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi: 04.12.2020 r.

Regulamin dostępny tutaj

Regulamin – Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny „Zabytki Powiatu Słupskiego”

I miejsce Powiatu Słupskiego w Ogólnopolskim Rankingu ZPP

Powiat Słupski zajął I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów za 2020 rok w kategorii powiatów od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców.

Konsultacje Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych

Od 22 stycznia 2021 r. do 4 lutego 2021 r. prowadzone są konsultacje społeczne w sprawie projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Słupskiego na lata 2021–2025.