Konkurs plastyczny „Zabytki Powiatu Słupskiego”

Razem z Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku zapraszamy serdecznie do udziału w Powiatowym Konkursie plastycznym: pt.ZABYTKI POWIATU SŁUPSKIEGO”. Organizatorem jest Centrum Edukacji Regionalnej oraz Starostwo Powiatowe w Słupsku.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz osób dorosłych z powiatu słupskiego, którzy chcieliby pochwalić się swoim talentem plastycznym i przedstawić piękno architektoniczne zabytków powiatu słupskiego, artystyczny kunszt ich wnętrz oraz detale zabytkowe.

Prace należy wykonać na papierze (format dowolny) przy użyciu farb, pasteli lub węgla, a następnie dosłać/dostarczyć pracę na adres: Centrum Edukacji Regionalnej, ul. Szarych Szeregów 14b, 76-200 Słupsk wraz z podpisanymi dokumentami załączonymi w Regulaminie. „Oznaczenie pracy konkursowej” należy przykleić na odwrocie pracy.

Termin nadsyłania prac upływa 27.11.2020 r. (piątek).

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi: 04.12.2020 r.

Regulamin dostępny tutaj

Regulamin – Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny „Zabytki Powiatu Słupskiego”

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk