Konsultacje Programu współpracy z NGO

Projekt Programu Współpracy Powiatu Słupskiego z Organizacjami Pozarządowymi na 2021 rok - jest to dokument, który określa sposoby i zasady współpracy powiatu słupskiego z organizacjami pozarządowymi, które działają na rzecz mieszkańców powiatu.

Opinie i uwagi do projektu można zgłaszać od 29 października do 10 listopada 2020 r., drogą pocztową na adres Starostwa Powiatowego: ul. Szarych Szeregów 14, 76-200 Słupsk lub drogą elektroniczną na adres e-mail: akardas@powiat.slupsk.pl. Dokumenty dostępne są również na BIP.

Ogłoszenie o konsultacjach
Program współpracy