Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
29.08
2022

Konsultacje społeczne dotyczące koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego

Zarząd Powiatu Słupskiego ogłasza, że w dniach od 29 sierpnia 2022 roku do 12 września 2022 roku są prowadzone konsultacje społeczne z mieszkańcami powiatu dotyczące rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego. Celem konsultacji jest zebranie opinii na temat rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego, w tym określenie potrzeby przeprowadzenia inwentaryzacji i stworzenia koncepcji rozwoju tras rowerowych. Konsultacje prowadzone są w formie badania ankietowego oraz w formie dyskusji na forum internetowym.

Udział w konsultacjach polega na zgłoszeniu uwag i komentarzy do projektu dokumentu przy użyciu ankiety lub na forum internetowym w trakcie trwania dyskusji.

/pliki/powiatslupski/pliki/ogloszenie_zarzadu_powiatu_slupskiego.pdf

/pliki/powiatslupski/pliki/ankieta_konsultacyjna.pdf

/pliki/powiatslupski/pliki/ankieta_konsultacyjna.docx

25.01
2023

Rusza linia 310: Charnowo, Gałęzinowo i Strzelino

Słupski PKS uruchamia całoroczne kursy na linii nr 310, łączącej Charnowo, Gałęzinowo, Strzelinko oraz Strzelino z głównymi miastami regionu. Autobusy wyjadą na trasy już 1 lutego.

10.01
2023

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców powiatu

Mieszkańcy powiatu mogą skorzystać z nieodpłatnej pomocy punktów pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego, działających na terenie powiatu słupskiego.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony