Logo Biuletyn Informacji Publicznej
2020

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego

W Dolinie Charlotty odbył się kolejny Konwent Wójtów I Burmistrzów Powiatu Słupskiego. Tym razem w spotkaniu udział wzięli nie tylko włodarze gmin i instytucji z powiatu ale także parlamentarzyści z okręgu gdyńsko-słupskiego.

Spotkanie zdominowały zagadnienia związane z  budową drogi ekspresowej S6, rozwojem linii kolejowej Gdynia-Słupsk, budową tarczy antyrakietowej w Redzikowie, rozbudową portu morskiego w Ustce, przebudową drogi krajowej 21, planami rozwoju Akademii Pomorskiej i Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, projektem „zniesienia” Urzędu Morskiego w Słupsku, a także rozwojem energetyki wiatrowej.

2020

Informacja dotycząca organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Słupsku w czasie pandemii

Drodzy mieszkańcy! Jeśli planujecie załatwić ważne sprawy w naszym urzędzie, przeczytajcie koniecznie informacje dotyczące organizacji pracy Starostwa w czasie trwania pandemii koronawirusa.