Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
17.02
2023

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego

Dzisiejszy Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego z udziałem samorządowców oraz zaproszonych gości był doskonałą okazją do omówienia ważnych dla regionu zagadnień oraz zapoznania się z działalnością Zagrody Inicjatyw Twórczych w Swołowo Stolica Krainy w Kratę w Gmina Słupsk.
 
Zagroda Swołowo to obiekt, wybudowany w około XIX wieku. Został on odrestaurowany i w pełni przystosowany dla odwiedzających, składa się z domu mieszkalnego (dziś są tu pokoje z pracowniami), budynku bramnego z „klubokawiarnią” oraz stodoły przekształconej na Centrum Aktywności Lokalnej. Zabytkowe wnętrza Zagrody o współczesnym komforcie, położonej w pięknej okolicy z inspirującymi domami „w kratę” to doskonałe miejsce do zaczerpnięcia inspiracji i oddania się pracy twórczej. http://zagrodaswolowo.pl/
 
 
 

 

22.03
2023

Uroczyste spotkanie poetów w Pałacu w Damnicy

W Pałacu w Damnicy odbyła się promocja najnowszej antologii „Słowa bezsilne” . Podczas uroczystości wręczone zostały dwie odznaki „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

21.03
2023

Zaproszenie na LIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526) na dzień 28 marca 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony