Logo Biuletyn Informacji Publicznej
2020

Zasady funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Słupsku w czasie pandemii koronawirusa

2020

Informacja dotycząca organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Słupsku w czasie pandemii

Drodzy mieszkańcy! Jeśli planujecie załatwić ważne sprawy w naszym urzędzie, przeczytajcie koniecznie informacje dotyczące organizacji pracy Starostwa w czasie trwania pandemii koronawirusa.

Zarząd Powiatu z absolutorium za 2019 rok

30 czerwca br. odbyła się XIX Sesja Rady Powiatu Słupskiego, podczas której radni udzielili jednogłośnie absolutorium Zarządowi Powiatu. Za udzieleniem wotum zaufania głosowało 21 radnych.