Nowy punkt szczepień przeciw COVID-19 w Redzikowie

Od 19 kwietnia br. ruszył nowy Powszechny Punkt Szczepień przeciw COVID-19 w powiecie słupskim.
Punkt ten mieści się w obiekcie Lodowiska Redzikowo (na lewo od Parku Wodnego) w Ośrodku Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk (dokładny adres: Redzikowo 16C).
Jest on jednym z szesnastu pilotażowych punktów szczepień w kraju a jego uruchomienie było możliwe dzięki zaangażowaniu i współpracy:
- administracji rządowej, w tym Posła na Sejm RP Piotra Müllera,
- Gminy Słupsk oraz Powiatu Słupskiego.

Podmiotem leczniczym wykonującym szczepienia w Redzikowie jest słupskie Centrum Zdrowia Salus.

Rejestracja na szczepienie odbywa się:
- telefonicznie pod numerem 989
- internetowo na http://pacjent.gov.pl
-poprzez wysłanie SMS-a o treści SZCZEPIMYSIE na nr 880 333 333.

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

8 maja - Narodowy Dzień Zwycięstwa

Na pl. Zwycięstwa w Słupsku odbyły się uroczystości z okazji 76. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie.