Nowy punkt szczepień przeciw COVID-19 w Redzikowie

Od 19 kwietnia br. ruszył nowy Powszechny Punkt Szczepień przeciw COVID-19 w powiecie słupskim.
Punkt ten mieści się w obiekcie Lodowiska Redzikowo (na lewo od Parku Wodnego) w Ośrodku Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk (dokładny adres: Redzikowo 16C).
Jest on jednym z szesnastu pilotażowych punktów szczepień w kraju a jego uruchomienie było możliwe dzięki zaangażowaniu i współpracy:
- administracji rządowej, w tym Posła na Sejm RP Piotra Müllera,
- Gminy Słupsk oraz Powiatu Słupskiego.

Podmiotem leczniczym wykonującym szczepienia w Redzikowie jest słupskie Centrum Zdrowia Salus.

Rejestracja na szczepienie odbywa się:
- telefonicznie pod numerem 989
- internetowo na http://pacjent.gov.pl
-poprzez wysłanie SMS-a o treści SZCZEPIMYSIE na nr 880 333 333.
2021

Wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc powiatu słupskiego

Na tegoroczne wakacje samorząd powiatu słupskiego zaplanował coś wyjątkowego. Po raz pierwszy, uruchomiona zostanie specjalna siatka sezonowych linii użyteczności publicznej do najciekawszych atrakcji turystycznych regionu słupskiego.

2021

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.