Obchody 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej

Delegacja Zarządu Powiatu Słupskiego Paweł Lisowski, Rafał Konon i Zdzislaw Kolodziejski złożyli kwiaty pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego podczas obchodów 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Miejskie uroczystości rozpoczęły się w południe od odśpiewania hymnu narodowego i wciągnięcia flagi na maszt. Następnie odbył się Apel Pamięci. Na Placu Zwycięstwa w Słupsku cześć żołnierzom walczącym z okupantem oddali m. in. parlamentarzyści, przedstawiciele władz miasta, samorządowcy, kombatanci i harcerze.

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.