Obchody Święta Policji w słupskiej Szkole Policji

Kadra, pracownicy i słuchacze Szkoła Policji w Słupsku obchodzili w dniu dzisiejszym swoje święto. W imieniu samorządu powiatowego w uroczystych obchodach udział wziął starosta słupski Paweł Lisowski.
Wprawdzie Święto Policji obchodzimy oficjalnie 24 lipca, to już dzisiaj wszystkim Funkcjonariuszom dziękujemy za codzienną służbę, zapewniającą bezpieczeństwo mieszkańców regionu słupskiego.

Fot. Szkoła Policji w Słupsku

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.