Obchody Święta Policji w słupskiej Szkole Policji

Kadra, pracownicy i słuchacze Szkoła Policji w Słupsku obchodzili w dniu dzisiejszym swoje święto. W imieniu samorządu powiatowego w uroczystych obchodach udział wziął starosta słupski Paweł Lisowski.
Wprawdzie Święto Policji obchodzimy oficjalnie 24 lipca, to już dzisiaj wszystkim Funkcjonariuszom dziękujemy za codzienną służbę, zapewniającą bezpieczeństwo mieszkańców regionu słupskiego.

Fot. Szkoła Policji w Słupsku
2021

Wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc powiatu słupskiego

Na tegoroczne wakacje samorząd powiatu słupskiego zaplanował coś wyjątkowego. Po raz pierwszy, uruchomiona zostanie specjalna siatka sezonowych linii użyteczności publicznej do najciekawszych atrakcji turystycznych regionu słupskiego.

2021

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.