2020

Oferta inwestycyjna na terenie powiatu

2020

Ponad 800 tys. zł. na wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie COVID-19

Środki pozyskano w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020 w ramach.

2020

Bezpłatne badania w kierunku osteoporozy i słuchu

Akcja startuje już w najbliższy piątek (24 lipca) i adresowana jest do mieszkańców powiatu słupskiego po 50 roku życia.

2020

Kąpieliska strzeżone w powiecie słupskim

Trwają wakacje i sezon urlopowy, a słoneczna aura zachęca do wypoczynku nad wodą! Pamiętajmy o tym, że bezpieczna kąpiel to kąpiel w miejscu do tego przeznaczonym, które jest odpowiednio oznakowane i w którym nad bezpieczeństwem czuwa ratownik.

2020

Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z punktów na terenie powiatu słupskiego.

2020

Informacja dotycząca organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Słupsku w czasie pandemii

Drodzy mieszkańcy! Jeśli planujecie załatwić ważne sprawy w naszym urzędzie, przeczytajcie koniecznie informacje dotyczące organizacji pracy Starostwa w czasie trwania pandemii koronawirusa.

Nowy numer biuletynu

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru biuletynu "Powiat Słupski" i "Wsi Tworzącej" w wersji elektronicznej.

Zarząd Powiatu z absolutorium za 2019 rok

30 czerwca br. odbyła się XIX Sesja Rady Powiatu Słupskiego, podczas której radni udzielili jednogłośnie absolutorium Zarządowi Powiatu. Za udzieleniem wotum zaufania głosowało 21 radnych.