Olimpiada dla Seniorów - etap powiatowy

Zapraszamy Seniorów z powiatu słupskiego do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel 2022/2023". Etap powiatowy zostanie przeprowadzony przez Starostwo Powiatowe w Słupsku we wrześniu br.

ℹ️ Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy :

Termin zgłoszeń: 30 sierpnia br.
Szczegółowe informacje i pytania: promocja@powiat.slupsk.pl, tel. (59) 841 87 21.

Organizatorem Olimpiady jest Fundacja Barbary Średniawy, przy współpracy z Telewizją Senioralna. \Patronat honorowy nad Olimpiadą sprawuje Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.