Otwarty konkurs ofert na realizatora „Programu profilaktyki boreliozy w powiecie słupskim”

Zarząd Powiatu Słupskiego z siedzibą w Słupsku ogłasza otwarty konkurs ofert na realizatora w 2020 r. programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyki boreliozy w powiecie słupskim”, obejmującego przeprowadzenie badań laboratoryjnych testem ELISA klasy IgG i IgM w kierunku boreliozy oraz podniesienie świadomości mieszkańców powiatu słupskiego na temat zapobiegania tej chorobie.

Szczegóły konkursu oraz niezbędne dokumenty:

Uchwała Zarządu Powiatu Słupskiego
Program profilaktyki boreliozy w powiecie słupskim
Załącznik nr 3 do ogłoszenia
Załącznik nr 4 do ogłoszenia