Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
15.10
2020

Plener Artystyczny

Zapraszamy artystów z powiatu słupskiego do udziału w plenerze organizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Miasta i Gminy Kępice „Razem dla Kępic”.

Z uwagi na sytuację epidemiczną i w trosce o bezpieczeństwo uczestników plener odbędzie się w zmienionej formule. Artyści wykonają prace we własnych pracowniach, następnie zostaną one odebrane i zaprezentowane na wystawie poplenerowej w Centrum Edukacyjno-Kulturalnym w Kępicach.

Organizator zapewnia materiały niezbędne do wykonania jednej pracy malarskiej (m.in. podobrazie, farby, pędzle itp.).

Szczegółowych informacji na temat pleneru udziela Aleksandra Christyniuk, tel. 59 857 66 21, mail: achristyniuk@kepice.pl.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Wydarzenie współfinansowane jest przez Powiat Słupski.

Regulamin Pleneru
Karta zgłoszeniowa

 

21.10
2020

Zawiadomienie o XXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Jan Olech zawiadamia, że zwołuje XXII sesję Rady Powiatu Słupskiego zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2019 r. poz. 920) na dzień 27 października 2020 roku, godz. 13:00 (wtorek). W związku z sytuacją epidemiczną posiedzenie odbędzie się zdalnie.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony