Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
13.06
2022

Początek współpracy ZSOiT z PGE Baltica

11 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Słupsku odbyło się ważne spotkanie przedstawicieli Zarządu Powiatu, PGE Baltica oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, którzy podpisali list intencyjny rozpoczynający współpracę szkoły z PGE Baltica. Podczas spotkania zarówno starosta słupski Paweł Lisowski jak i prezes zarządu spółki Dariusz Lociński podkreślali, że podpisanie listu daje możliwość rozwoju młodym ludziom uczącym się w ZSOiT. Organem prowadzącym ZSOiT jest samorząd powiatowy.

PGE Baltica jest liderem w zakresie dążenia do rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce. W perspektywie patronatem spółki mają zostać objęci uczniowie technikum o profilu mechanik/mechatronik lub wybrana grupa projektowa.

 

02.06
2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

Od 1 czerwca br. słupska Uczelnia zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

01.06
2023

III miejsce w Rankingu Powiatów

Starosta słupski odebrał symboliczną statuetkę i list gratulacyjny za zajęcie przez samorząd powiatu słupskiego trzeciego miejsca w Rankingu Powiatów Polskich 2022 w kategorii powiatów od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców.

30.05
2023

IV Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej zakończona

Ponad 20 szkół z powiatu słupskiego i miasta Słupska wzięło udział w finałowych konkurencjach IV Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej, zorganizowanych na terenie Zespółu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony