Podsumowanie X Powiatowego Przeglądu Poezji Śpiewanej

Tegoroczny X Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej można określić jako emocjonujący i pełen pozytywnej energii. Było profesjonalnie, ambitnie i przejmująco.

Jury w składzie: Agnieszka Siepietowska, Bartek Kieresiński, Maciek Banachowski będąc pod wrażeniem zaangażowania i talentu wszystkich uczestników przyznało następujące nagrody:

Kat. I

I miejsce (500zł) – Diana Gliniecka

II miejsce (250zł) – Nikola Kędra

III miejsce (150zł) – Aleksandra Bajak

Wyróżnienie (100zł) – Marcelina Iwanicka

Kat. II

I miejsce (500zł) – Kinga Łozińska

II miejsce (250zł) – Nikola Kamińska

III miejsce (150zł) – Martyna Kamińska

Wyróżnienie (100zł) otrzymała Paulina Łaga.

Nagrodę Starosty Powiatu Słupskiego – Pawła Lisowskiego otrzymała Adela Lewiarz.

Nagrodę Specjalną Wójta Gminy Damnica Andrzeja Kordylasa otrzymał Cezary Blaszka.

Nagrodę Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Piotra Glińskiego (GRAND PRIX) otrzymała Klaudia Medwid – Tracz.

Wyróżnienia pozaregulaminowe ufundowane przez Państwową Szkołę Muzyczną ze Słupska otrzymały Hanna Miszke oraz Wiktoria Nowosielska.

Państwową Szkołę Muzyczną ze Słupska oraz Gościnny występ ze Słupską Sinfoniettą od Macieja Banachowskiego Dorota Podleśny.

Organizatorzy i współorganizatorzy imprezy X Powiatowego Przeglądu Poezji Śpiewanej:

Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsk, Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, Specjalny Ośrodek Szkolno — Wychowawczy im. Marynarza Polskiego w Damnicy, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Słupsku.

Patroni medialni: Polskie Radio Koszalin, GP24.pl oraz Radio Gdańsk S.A.

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

Drona Matrice 300 RTK w powiecie słupskim

Od dzisiaj samorząd powiatowy posiada specjalistycznego drona Matrice 300 RTK, który został zakupiony ze środków pozyskanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.