Podsumowanie XLVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XLVIII sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się 29 listopada br. Podczas posiedzenia radni zdecydowali m.in. o:

- przyjęciu Programu współpracy powiatu słupskiego z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok jak i przyjęciu Regulaminu przyznawania wyróżnień i nagród Starosty Słupskiego za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym i osiągnięcia w tej dziedzinie;
- zasadach przyznawania stypendiów sportowych;
- warunkach korzystania z przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Słupski;
- dostosowaniu zapisów Statutu Powiatu Słupskiego do obowiązujących przepisów;
- planie pracy Rady Powiatu i poszczególnych komisji na rok 2023;
- zmianach w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Słupskiego.

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Trwa nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego. Zgłoszenia przejmowane są do 17 maja br.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.