Podsumowanie XXVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XXVIII Sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się w trybie zdalnym w dniu 25 maja br. Podczas sesji radni:

- uchwalili Powiatowy Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021-2024,

- zdecydowali o zmianach w budżecie Powiatu Słupskiego na 2021 r i w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Słupskiego, a także

- podjęli decyzję o emisji obligacji oraz określili zasady ich zbywania, nabywania i wykupu.

Ponadto radni zapoznali się ze sprawozdaniem z realizacji ,,Programu Współpracy Powiatu Słupskiego z organizacjami pozarządowymi za 2020 rok”.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk