Podsumowanie XXVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XXVIII Sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się w trybie zdalnym w dniu 25 maja br. Podczas sesji radni:

- uchwalili Powiatowy Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021-2024,

- zdecydowali o zmianach w budżecie Powiatu Słupskiego na 2021 r i w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Słupskiego, a także

- podjęli decyzję o emisji obligacji oraz określili zasady ich zbywania, nabywania i wykupu.

Ponadto radni zapoznali się ze sprawozdaniem z realizacji ,,Programu Współpracy Powiatu Słupskiego z organizacjami pozarządowymi za 2020 rok”.

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

Drona Matrice 300 RTK w powiecie słupskim

Od dzisiaj samorząd powiatowy posiada specjalistycznego drona Matrice 300 RTK, który został zakupiony ze środków pozyskanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.