2020

Ponad 800 tys. zł. na wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie COVID-19

Powiat Słupski otrzymał 803 940 tys. zł. dofinansowania w ramach projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020 w ramach Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, Ułatwienie dostępu do przystępnych cenowo, trwałych oraz wysokiej jakości usług, w opieki zdrowotnej i usług socjalnych świadczonych w interesie ogólnym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pozyskane środki będą przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego, audiowizualnego, specjalistycznego oprogramowania, środków ochrony osobistej dla dzieci przebywających w rodzinach zastępczych, rodzinnych domach dziecka i placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Tekst: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

2020

Bezpłatne badania w kierunku osteoporozy i słuchu

Akcja startuje już w najbliższy piątek (24 lipca) i adresowana jest do mieszkańców powiatu słupskiego po 50 roku życia.