Poszukiwani stypendyści z regionu słupskiego

Słupski Fundusz Lokalny (SFL) działa na terenie regionu słupskiego. Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku poszukuje stypendystów oraz osób, tj. przedstawicieli samorządów, biznesu oraz osób prywatnych, które takie stypendia mogą i chcą ufundować. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonowaniem SFL.

Jeśli znacie Państwo osoby, które są zaangażowani w pracę społeczną, pomagają innym, są liderem w szkole, na podwórku czy ulicy, pomóżcie go docenić!

Być może w Państwa otoczeniu jest ktoś, kto robi zakupy starszej sąsiadce lub wynosi jej śmieci, organizuje zabawy dla dzieci na podwórku, chętnie działa wolontarystycznie i swoją postawą daje przykład innym.

Zgłoście swojego kandydata do stypendium Programu Stypendialnego Słupskiego Funduszu Lokalnego.

Zgłoszenia przyjmowane są do15.10.2022 r. poprzez formularz: https://forms.office.com/r/NuJRkRUpgP. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w programie stypendialnym SFL (pobierz dokument) i oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystane wizerunku (pobierz dokument) należy pobrać i wysłać na adres mailowy: cio@cio.slupsk.pl.

Regulamin: http://fundusz.slupsk.pl/regulaminy/

Istnieje też możliwość, aby zostać sponsorem stypendium i docenić młodzież, która swoją postawą, empatią i zaangażowaniem wyróżnia się na tle rówieśników!

Podsumowanie XLVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XLVIII sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się 29 listopada br. w słupskim Starostwie.

Wyróżnienie Starosty Słupskiego „Daję Radość”

Do 2 grudnia br. można zgłaszać kandydatów do Honorowego Wyróżnienia Starosty Słupskiego „Daję Radość”. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom, stowarzyszeniom, firmom, instytucjom i organizacjom działającym aktywnie w powiecie słupskim na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którzy swoją działalnością, gestem, zachowaniem potrafili i potrafią nadal sprawiać radość osobom, potrzebującym na co dzień wsparcia, różnej pomocy, niekoniecznie materialnej.

Zaproszenie na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Andrzej Wojtaszek zaprasza na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526) na dzień 29 listopada 2022 roku, godz. 13.00.