Poszukiwani stypendyści z regionu słupskiego

Słupski Fundusz Lokalny (SFL) działa na terenie regionu słupskiego. Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku poszukuje stypendystów oraz osób, tj. przedstawicieli samorządów, biznesu oraz osób prywatnych, które takie stypendia mogą i chcą ufundować. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonowaniem SFL.

Jeśli znacie Państwo osoby, które są zaangażowani w pracę społeczną, pomagają innym, są liderem w szkole, na podwórku czy ulicy, pomóżcie go docenić!

Być może w Państwa otoczeniu jest ktoś, kto robi zakupy starszej sąsiadce lub wynosi jej śmieci, organizuje zabawy dla dzieci na podwórku, chętnie działa wolontarystycznie i swoją postawą daje przykład innym.

Zgłoście swojego kandydata do stypendium Programu Stypendialnego Słupskiego Funduszu Lokalnego.

Zgłoszenia przyjmowane są do15.10.2022 r. poprzez formularz: https://forms.office.com/r/NuJRkRUpgP. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w programie stypendialnym SFL (pobierz dokument) i oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystane wizerunku (pobierz dokument) należy pobrać i wysłać na adres mailowy: cio@cio.slupsk.pl.

Regulamin: http://fundusz.slupsk.pl/regulaminy/

Istnieje też możliwość, aby zostać sponsorem stypendium i docenić młodzież, która swoją postawą, empatią i zaangażowaniem wyróżnia się na tle rówieśników!

Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Ponad 21,6 mln zł dla Powiatu na transport

Ponad 21,6 mln zł dofinansowania pozyskał Powiat Słupski w ramach konkursu przeprowadzonego przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) ze środków Krajowego Planu Odbudowy.