Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
13.10
2022

Poszukiwani stypendyści z regionu słupskiego

Słupski Fundusz Lokalny (SFL) działa na terenie regionu słupskiego. Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku poszukuje stypendystów oraz osób, tj. przedstawicieli samorządów, biznesu oraz osób prywatnych, które takie stypendia mogą i chcą ufundować. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonowaniem SFL.

Jeśli znacie Państwo osoby, które są zaangażowani w pracę społeczną, pomagają innym, są liderem w szkole, na podwórku czy ulicy, pomóżcie go docenić!

Być może w Państwa otoczeniu jest ktoś, kto robi zakupy starszej sąsiadce lub wynosi jej śmieci, organizuje zabawy dla dzieci na podwórku, chętnie działa wolontarystycznie i swoją postawą daje przykład innym.

Zgłoście swojego kandydata do stypendium Programu Stypendialnego Słupskiego Funduszu Lokalnego.

Zgłoszenia przyjmowane są do15.10.2022 r. poprzez formularz: https://forms.office.com/r/NuJRkRUpgP. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w programie stypendialnym SFL (pobierz dokument) i oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystane wizerunku (pobierz dokument) należy pobrać i wysłać na adres mailowy: cio@cio.slupsk.pl. 

Regulamin: http://fundusz.slupsk.pl/regulaminy/

Istnieje też możliwość, aby zostać sponsorem stypendium i docenić młodzież, która swoją postawą, empatią i zaangażowaniem wyróżnia się na tle rówieśników!

 

 

11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony