Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
02.09
2024

Rok szkolny 2024/2025 rozpoczęty

 

W placówkach edukacyjnych powiatu słupskiego zabrzmiał dziś pierwszy po wakacjach dzwonek, rozpoczynający nowy rok szkolny 2024/2025|

W zorganizowanych z tej okazji uroczystościach w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku i Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce udział wzięli przedstawiciele samorządu Powiatu Słupskiego, którzy życzyli całej społeczności szkolnej nowych wyzwań edukacyjnych i wielu sukcesów.

 

Fot. ZSA / ZSOiT

08.02
2025

Ruszyły konsultacje społeczne dotyczące zmiany granicy miasta Słupska

Ruszyły konsultacje społeczne dotyczące zmiany granicy miasta Słupska, polegającej na włączeniu części terenu gminy Redzikowo i Kobylnicy. Konsultacje potrwają od 8 do 28 lutego br. Udział w nich mogą wziąć mieszkańcy i mieszkanki gminy Redzikowo i Kobylnica.

12.02
2025

Ruszyły konsultacje społeczne dotyczące zmiany granicy gminy Redzikowo

Konsultacje potrwają od 12 lutego do 4 marca br. Udział w nich mogą wziąć mieszkańcy i mieszkanki gminy Redzikowo.

11.02
2025

Podsumowanie XIV sesji Rady Powiatu Słupskiego

XIV sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się w dniu 11 lutego 2025 r. w Starostwie Powiatowym w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony