2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

2 czerwca br. odbyły się uroczystości 54. Święta Słupskiej Uczelni, która od 1 czerwca zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

Obecny na tej ważnej uroczystości starosta słupski Paweł Lisowski i Przewodniczący Rady Jan Olech złożyli w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Słupskiego serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla władz i całej społeczności akademickiej Uczelni, która wkracza w kolejny ważny etap rozwoju. Podniesienie rangi Uczelni do miana Uniwersytetu to ogromne wyróżnienia dla całego regionu słupskiego.

Zaproszenie na V sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na V sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje na dzień 23 lipca br., o godz. 13.00 (wtorek), w Starostwie Powiatowym w Słupsku,