Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
02.06
2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

 

2 czerwca br. odbyły się uroczystości 54. Święta Słupskiej Uczelni, która od 1 czerwca zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

Obecny na tej ważnej uroczystości starosta słupski Paweł Lisowski i Przewodniczący Rady Jan Olech złożyli w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Słupskiego serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla władz i całej społeczności akademickiej Uczelni, która wkracza w kolejny ważny etap rozwoju. Podniesienie rangi Uczelni do miana Uniwersytetu to ogromne wyróżnienia dla całego regionu słupskiego.

 

 

 

11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony