Słupskie Pokopki po raz osiemnasty - fotorelacja

W Karzniczce w gminie Damnica po raz kolejny odbyły się Słupskie Pokopki. Wydarzenie zorganizowano we współpracy Powiatu Słupskiego, Gminy Damnica, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Karzniczce, Centrum Kultury Powiatu Słupskiego oraz Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy.

Choć pogoda nie rozpieszczała odwiedzających i wystawców na stoiskach można była znaleźć warzywa, owoce, domowe wypieki i potrawy z ziemniaków przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, czy wyroby rękodzieła. Imprezie towarzyszyły występy artystyczne zespołów ludowych oraz Konkurs dla KGW.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk