Spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców Gminy Słupsk

Słowińska Grupa Rybacka zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i organizacje pozarządowe z Gminy Słupsk na spotkanie konsultacyjne dotyczące nowej strategii rozwoju dla obszarów wiejskich.

Spotkanie odbędzie się 11 lipca 2022r. w godz. 13:00 do 16:00 w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Lipowej 3 w Krępie Słupskiej.

W jego ramach zaplanowano omówienie zbliżającego się okresu programowania oraz zebranie opinii dotyczących diagnozy obszaru.

Harmonogram spotkania:

1. Przedstawienie celu spotkania i programu
2. Prezentacja wstępnych wyników badań prowadzonych wśród lokalnej społeczności
3. Sformułowanie proponowanych celów końcowych polegających na osiągnięciu określonych rezultatów  Lokalnej Strategii Rozwoju.
4. Podsumowanie prac.

Olimpiada dla Seniorów - etap powiatowy

Zapraszamy Seniorów z powiatu słupskiego do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel 2022/2023". Etap powiatowy zostanie przeprowadzony przez Starostwo Powiatowe w Słupsku we wrześniu br.

78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Aby oddać hołd Bohaterom Powstania przy Pomniku Powstańców Warszawskich w Słupsku odbyły się uroczystości 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego z udziałem władz samorządowych, środowisk kombatanckich, przedstawicieli wojska i służb mundurowych oraz mieszkańców.

Droga nr 1147G od skrzyżowania z DW208 do Ciecholubia przebudowana

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej nr 1147G od skrzyżowania z DW208 (Osowo) do Ciecholubia, która objęła odcinek ponad 5 km.