2022

Zbadaj serce lub płuca podczas akcji profilaktycznej na terenie powiatu słupskiego

Już 3 października rusza akcja profilaktyczna zorganizowana przez Powiat Słupski, która ma na celu przebadanie przeszło 400 mieszkańców powiatu pod kątem chorób serca i płuc. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia stanu zdrowia osoby, które przeszły COVID-19!

Przez 2 tygodnie badania będą wykonywane w tzw.kardiobusie i spirobusie w godzinach od 9.00 do 15.00 lub do wyczerpania limitu badań.

HARMONOGRAM:
Kardiobus

•  3 października – Gmina Kępice - Plac ks. Osipowicza w Kępicach
  •  4 października - Gmina Kobylnica - parking przed Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy ul. Wodna 20/4
  •  5 października – Gmina Dębnica Kaszubska - Parking "dolny" przy Urzędzie Gminy Dębnica Kaszubska ul. ks. Antoniego Kani 16a
  •  6 października – Gmina Słupsk -  Parking przy Urzędzie Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk
  •  7 października – Gmina Potęgowo - plac przy Gminnym Ośrodku Kultury w Potęgowie, ul. Szkolna 2b.

Spirobus

•   8 października - Gmina Potęgowo - plac przy Gminnym Ośrodku Kultury w Potęgowie, ul. Szkolna 2b
  •  10 października – Gmina Smołdzino - plac przy remizie OSP Smołdzino ul. Bohaterów Warszawy 7A
  •  11 października – Miasto Ustka - Ośrodek Sportu i Rozwoju w Ustce ul. Grunwaldzka 35
  •  12 października Gmina Ustka  - boisko sportowe przy Szkole Podstawowej w Objeździe
  •  13 października Gmina Damnica – Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy ul. Witosa 13
  •  14 października – Gmina Główczyce - Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach ul. Kościuszki 15

Serdecznie zapraszamy!

Podsumowanie XLVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XLVIII sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się 29 listopada br. w słupskim Starostwie.

2022

Wyróżnienie Starosty Słupskiego „Daję Radość”

Do 2 grudnia br. można zgłaszać kandydatów do Honorowego Wyróżnienia Starosty Słupskiego „Daję Radość”. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom, stowarzyszeniom, firmom, instytucjom i organizacjom działającym aktywnie w powiecie słupskim na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którzy swoją działalnością, gestem, zachowaniem potrafili i potrafią nadal sprawiać radość osobom, potrzebującym na co dzień wsparcia, różnej pomocy, niekoniecznie materialnej.

Zaproszenie na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Andrzej Wojtaszek zaprasza na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526) na dzień 29 listopada 2022 roku, godz. 13.00.