Starosta wyróżnił nauczycieli z powiatu

Starosta Słupski Paweł Lisowski spotkał się z dyrektorami jednostek oświatowych powiatu słupskiego oraz wyróżnionymi nauczycielami z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na spotkaniu wyróżnionym pedagogom zostały  wręczone nagrody Starosty Słupskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą z powiatu słupskiego. Na ręce dyrektorów zostały złożone podziękowania z okazji dzisiejszego święta.

Warto też zaznaczyć, że w dniu 15 października br. dyrektorzy trzech jednostek powiatowych, tj. Katarzyna Ozimek – Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, Iwona Wojtkiewicz – Dyrektor Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku oraz Jolanta Kamińska – Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupsku,  odbiorą nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Oto nagrodzeni nauczyciele:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce: Izabela Kramarczuk, Magdalena Wróblewska-Majchrowska.

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku: Karolina Tandecka, Joanna Zalejska, Szymon Burak.

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Słupsku: Jolanta Natora.

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Damnicy: Dorota Gajewska, Dorota Szpak.

Zespół Placówek Oświatowych w Ustce : Agnieszka Moga-Kubicz, Renata Kuligowska.

zdjęcie grupoe nauczycieli ze starosta

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

XXXIII sesja Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na XXXIII sesję Rady Powiatu Słupskiego w dniu 26 października 2021 roku, godz. 13.00 (wtorek). W związku z sytuacją epidemiczną posiedzenie odbędzie się hybrydowo: w sali konferencyjnej oraz on- line.

Za nami Słupskie Pokopki 2021

Powiatowe Święto Ziemniaka, które odbyło się 3 października w Karzniczce w gminie Damnica, cieszyło się w tym roku dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu słupskiego.

XXXII sesja Rady Powiatu Słupskiego

W słupskim Starostwie odbyła się XXXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

Relacja z Powiatowo-Gminnych Dożynek w Objeździe

Za nami Powiatowo-Gminne Dożynki, które w tym roku odbyły się w Objeździe w gminie Ustka.

Spotkania "Pomorze daje moc"

Polskie Sieci Elektroenergetyczne zapraszają na spotkania konsultacyjne na terenie powiatu słupskiego.

Stypendia za wyniki w nauce wręczone

W słupskim Starostwie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Słupskiego za wyniki w nauce.