Starosta wyróżnił nauczycieli z powiatu

Starosta Słupski Paweł Lisowski spotkał się z dyrektorami jednostek oświatowych powiatu słupskiego oraz wyróżnionymi nauczycielami z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na spotkaniu wyróżnionym pedagogom zostały  wręczone nagrody Starosty Słupskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą z powiatu słupskiego. Na ręce dyrektorów zostały złożone podziękowania z okazji dzisiejszego święta.

Warto też zaznaczyć, że w dniu 15 października br. dyrektorzy trzech jednostek powiatowych, tj. Katarzyna Ozimek – Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, Iwona Wojtkiewicz – Dyrektor Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku oraz Jolanta Kamińska – Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupsku,  odbiorą nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Oto nagrodzeni nauczyciele:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce: Izabela Kramarczuk, Magdalena Wróblewska-Majchrowska.

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku: Karolina Tandecka, Joanna Zalejska, Szymon Burak.

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Słupsku: Jolanta Natora.

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Damnicy: Dorota Gajewska, Dorota Szpak.

Zespół Placówek Oświatowych w Ustce : Agnieszka Moga-Kubicz, Renata Kuligowska.

zdjęcie grupoe nauczycieli ze starosta

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Ponad 21,6 mln zł dla Powiatu na transport

Ponad 21,6 mln zł dofinansowania pozyskał Powiat Słupski w ramach konkursu przeprowadzonego przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) ze środków Krajowego Planu Odbudowy.

Zaproszenie na LXVII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXVII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2024 r., poz. 107) na dzień 26 marca 2024 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202.