Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych

Stypendia sportowe

Stypendia sportowe

Do 31 stycznia br. można składać wnioski o stypendium sportowe starosty słupskiego. Mogą się o nie ubiegać zawodnicy na stałe mieszkający w powiecie słupskim, którzy osiągają wysokie wyniki w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.
Wniosek o przyznanie stypendium mogą składać: zarządy lub dyrektorzy klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej, trenerzy zawodników, dyrektorzy szkół lub uczelni, rodzice lub opiekunowie prawni niepełnoletnich zawodników i sami zawodnicy.
Stypendia będą przyznawane w trzech kategoriach – Czempion, Wynik i Talent na okres dziesięciu miesięcy. W zależności od kategorii miesięczna kwota wyniesie odpowiednio 500, 300 i 200 złotych.
Wnioski o przyznanie stypendium składa się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 14. Do wniosku należy dołączyć  m.in. dokumenty potwierdzające osiągnięcia sportowe zawodnika, oświadczenie o zamieszkiwaniu na stałe w powiecie słupskim, zaświadczenie o przynależności do kadry, roczny plan startów i przygotowań sportowych zawodnika, oświadczenie, oświadczenie klubu sportowego o przynależności zawodnika do tego klubu.
 

Procedura przyznawania stypendiów
Regulamin
Wniosek

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony