Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych

Stypendia naukowe - wyniki

Stypendia naukowe - wyniki

LISTA STYPENDYSTÓW STAROSTY SŁUPSKIEGO W KATEGORII ZA WYNIKI W NAUCE, ZA OSIĄGNIĘCIA W NAUCE ORAZ ZA BARDZO DOBRY WYNIK EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

Starosta Słupski, zgodnie z zapisami załącznika do uchwały Nr XXVIII/173/2020 Rady Powiatu Słupskiego z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie Regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym w ramach Lokalnego Programu Wspierania Uzdolnień Dzieci i Młodzieży w Powiecie Słupskim (Dz. Urz. Województwa Pomorskiego z 2020 r. poz. 2895), przyznał Stypendia Starosty Słupskiego w trzech kategoriach, tj.: za wyniki w nauce (Omnibus), za osiągnięcia w nauce (Czempion), za bardzo dobry wynik egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (Adept) na okres 5 miesięcy, tj. od 1 sierpnia do 31 grudnia 2021 roku. Lista stypendystów w pliku PDF poniżej.

Lista stypendystów Starosty Słupskiego - drugie półrocze 2021

Lista stypendystów - pierwsze półrocze 2021 r. (od 1 lutego do 30 czerwca)

    Lista stypendystów Starosty Słupskiego 2021 - pierwsze półrocze 2021

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących składania wniosków o stypendia zapraszamy do kontaktu z Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słupskiego.

Kontakt:

tel. (59) 841 85 36

Napisz do CUW

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony