Stypendia Starosty Słupskiego za wyniki i osiągnięcia w nauce rozdane

Uczniowie z terenu powiatu słupskiego otrzymali stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce. Wśród wyróżnionych znalazły się 32 osoby.
Stypendia Starosty Słupskiego przyznano w 4 kategoriach.:
  • za wyniki w nauce (Omnibus),
  • za osiągnięcia w nauce (Czempion),
  • za bardzo dobry wynik egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (Adept),
  • za osiągnięcia edukacyjne, artystyczne uczniów szkół specjalnych (Talent)
Łączna kwota stypendiów, które wypłacane będą w okresie od 1 sierpnia do 31 grudnia br. to ponad 22,5 tys. zł.
Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.