Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
20.07
2022

Święto Policji

Święto Policji obchodzone corocznie 24 lipca nawiązuje do Ustawy o Policji Państwowej uchwalonej przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 1919 roku.

Z tej okazji, 19 lipca br., odbyły się uroczystości w Szkole Policji w Słupsku. Udział w nich wzięła kadra, pracownicy i słuchacze Szkoły, przedstawiciele służb mundurowych i samorządowcy, w tym starosta słupski Paweł Lisowski.

Co roku przy tej okazji funkcjonariusze podsumowują swoją pracę i otrzymują zasłużone podziękowania. To za sprawą ich poświęcenia i zaangażowania mieszkańcy powiatu mogą czuć się bezpiecznie. Dziękujemy wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji za ich codzienną służbę na rzecz regionu słupskiego.

(Fot. SP)

 

=

01.08
2022

Olimpiada dla Seniorów - etap powiatowy

Zapraszamy Seniorów z powiatu słupskiego do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel 2022/2023". Etap powiatowy zostanie przeprowadzony przez Starostwo Powiatowe w Słupsku we wrześniu br.

01.08
2022

78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Aby oddać hołd Bohaterom Powstania przy Pomniku Powstańców Warszawskich w Słupsku odbyły się uroczystości 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego z udziałem władz samorządowych, środowisk kombatanckich, przedstawicieli wojska i służb mundurowych oraz mieszkańców.

01.08
2022

Droga nr 1147G od skrzyżowania z DW208 do Ciecholubia przebudowana

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej nr 1147G od skrzyżowania z DW208 (Osowo) do Ciecholubia, która objęła odcinek ponad 5 km.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony