Umowy na kolejne inwestycje podpisane

Umowy z wykonawcami firmą: Temix Barbara Skrzybalska i Digitaled sp. z o.o. z Gdańska, na wykonanie zadania pn. „Centrum archiwizacji i cyfryzacji w Powiecie Słupskim”, dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych kwotą 1 980 0000 zł, podpisane.

Inwestycja pozowali na:
- stworzenie profesjonalnie wyposażonego centrum archiwizacji i cyfryzacji w strukturach słupskiego Starostwa
- zwiększenie zdolności urzędu do świadczenia obsługi mieszkańców powiatu w nowoczesnych formach zdalnie, bez konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie. Dla mieszkańców będzie to oznaczało oszczędność czasu a przede wszystkim wzrost zadowolenia z działania administracji.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk