Uroczystości z okazji Dnia Strażaka

W dniu 19 maja, na placu przy Komendzie Miejskiej PSP w Słupsku, odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka, z udziałem władz samorządowych i służ mundurowych.

Powiat reprezentował Starosta Słupski, Paweł Lisowski, pełniący jednocześnie funkcję Prezesa Powiatowego ZOSP w Słupsku, który podziękował druhom za poświęcenie w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców regionu słupskiego.

Zdjęcie z Dnia Strażaka w Słupsku

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

Drona Matrice 300 RTK w powiecie słupskim

Od dzisiaj samorząd powiatowy posiada specjalistycznego drona Matrice 300 RTK, który został zakupiony ze środków pozyskanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.